Skip to content
Menu
Menu

HAKKIMIZDA

1999 senesinde firmamız taşımacılık piyasasına katılmıştır. Timuroğlu Taşımacılık & Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul’de evden eve nakliyatcılıkta senelerdir müşterilerine vermiş olduğu memnuniyetle İstanbul’in en iyi evden eve nakliyat firmalarından biri haline gelmiştir.

Eğitimli personeli, yeni sistem araçlarıyla sizler için taşınmayı bir korkulu rüya olmaktan çıkarmış, kısa bir süre içinde hiç bir hasar olmadan eşyalarınızı sigortalı şekilde taşımaktadır.

Misyonumuz

Gelişmeye devam eden ülkemizin ekonomisinin güçlenmesine katkı sağlama misyonumuz ile uzun yıllardır Timuroğlu Nakliyat olarak sektörde yer almaktayız.  Bütün müşterilerimiz için üstün kalitede hizmet verirken elemanlarımız için de güvenli bir ortam oluşturma amacıyla gerekli tüm iş güvenliği önlemlerini almaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz olarak ülkenin en çok tercih edilen nakliyat firması olmayı edindik ve bunu da gün geçtikçe daha çok kişinin hizmetlerimizi talep ediyor olması ile de başarmaktayız. Sürekli büyüyerek hem kendi sektörümüze katkı sağlamakta hem de ekonomiye katkımızı daha çok kişinin iş olanağı bulması ile başarmaktayız.

Bireysel olduğu gibi kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızı da karşılayabilmek için araç filomuzu genişletmekte her sektöre yönelik araçlarımızla ürün ve mallarınızın ülkenin her noktasına sorun yaşanmadan nakliye edilmesini sağlamaktayız.

Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler..

Call Now ButtonHemen Teklif Al