İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama  Kullanmadığınız ya da özel olan eşyalarınızı saklamak istediğinizde bunu yapan profesyonel firmalardan yardım almak gerekmektedir. Son yıllarda tercih edilen İstanbul eşya depolama, teknolojik donanımları kullanarak verdiğimiz en iyi hizmetlerimizden birisidir. Müşterilerimizin eşyalarını saklamak için depolamaktayız. Bu alanda başarılı bir tercih olarak seçenekleriniz arasında olmaktan dolayı son derece mutluyuz.
Timuroğlu İstanbul  Eşya Depolama hizmetinde gerekli deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamız, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmaya çalışmaktadır. Sunduğumuz imkânlarla, yaptığımız işlerle ve verdiğimiz hizmetle bu sektörde ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlamaktayız. Deneyimli ve güler yüzlü kadromuzla, sağlam ve köklü firma geçmişimizle nakliye sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. İhtiyaçlara yönelik hızlı ve pratik çözümler üreterek, işini iyi bilen, iyi yapan uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Prensiplerimiz; modern çalışma anlayışımız, dürüstlüğümüz, açık ve şeffaf politikamız, teknolojinin bütün alanlarından faydalanmamız, son sistem ve model olan araçlarımız ile müşterilerimize verdiğimiz önem ve değerdir. Firmamız istediğiniz zaman ve  yere eşyalarınızı tekrar gönderebilmektedir.


Depolardaki eşyalar nasıl korunur?


Eşyalar her türlü afet ve kazalara karşı sigortalanarak, oda sıcaklıkları mevsimlere göre ayarlanmaktadır. Depolarımız her türlü haşereye karşı ilaçlanarak, düzenli olarak temizlenmektedir. Rutubet ve nem olmaması için havalandırma sistemimiz vardır. Eşyaların güvenliğini sağlamak için7/24 kamera sistemleri ve güvenlik görevlilerimiz mevcuttur.


Eşyalar depoda nasıl yerleştirilir?


Eşyalar son derece özenle ve itina ile depolarımızda muhafaza edilmektedir. Sistemli bir şekilde paketleme veya ambalajlamadan sonra taşıma ve depoya yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Ayrıca karışıklıklara neden olmaması için bütün bu işlemlerin resmi olarak kayıtları tutulmaktadır. Su baskınlarına karşı yerden yüksek olacak şekilde hassas olanlar üste olmak koşuluyla istiflenmektedir.
Timuroğlu İstanbul Eşya Depolama hizmetimiz deneyimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Paketlenen her kutu etiketlenerek listelenmektedir. Firmamızın kullandığı her türlü malzeme kaliteli ve güvenilirdir. İstek ve ihtiyaçlara yönelik çözüm odaklı politikamızla bu alan da ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlamaktayız. Gerekli tüm teknik ve donanım sistemimizle depolama hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Zamana, çağa ve kaliteye uygun politikamız müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanmaktadır.
İyi düşünün bizimle taşının.

Call Now ButtonÇağırı Merkezi